Os 9013 | |
Řazení vlaku: 714 + 3xBtx763 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 14.12 | 14.22 | |||
Praha-Vršovice | 14.26 | 14.27 | |||
Praha-Kačerov | 14.31 | 14.32 | |||
Praha-Krč | 14.35 | 14.35 | |||
Praha-Braník | 14.39 | 14.40 | |||
Praha-Modřany zastávka | 14.44 | 14.44 | |||
Praha-Komořany | 14.46 | 14.47 | |||
Praha-Zbraslav | 14.50 | 14.51 | |||
Dolní Břežany-Jarov | 14.54 | 14.55 | |||
Vrané nad Vltavou | 14.58 | 14.59 | |||
Skochovice | 15.02 | 15.02 | |||
Davle | 15.08 | 15.08 | |||
Petrov-Chlomek | 15.11 | 15.12 | |||
Petrov u Prahy | 15.14 | 15.15 | |||
Luka pod Medníkem | 15.20 | 15.20 | |||
Jílové u Prahy | 15.26 | 15.27 | |||
Kamenný Přívoz | 15.31 | 15.32 | |||
Prosečnice | 15.34 | 15.35 | |||
Krhanice | 15.38 | 15.39 | |||
Chrást nad Sázavou | 15.42 | 15.42 | |||
Týnec nad Sázavou | 15.45 | 16.38 | |||
Pecerady | 16.42 | 16.42 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 16.47 | 16.47 | |||
Poříčí nad Sázavou | 16.50 | 16.50 | |||
Čerčany | 16.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök