..: Trasa vlaku Os 9013 - JŘ 2018 :..
Os 9013
Řazení vlaku: 714 + 3xBtx763  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží  14.12 14.22 
  Praha-Vršovice  14.26 14.27 
  Praha-Kačerov  14.31 14.32 
  Praha-Krč  14.35 14.35 
  Praha-Braník  14.39 14.40 
  Praha-Modřany zastávka  14.44 14.44 
  Praha-Komořany  14.46 14.47 
  Praha-Zbraslav  14.50 14.51 
  Dolní Břežany-Jarov  14.54 14.55 
  Vrané nad Vltavou  14.58 14.59 
  Skochovice  15.02 15.02 
  Davle  15.08 15.08 
  Petrov-Chlomek  15.11 15.12 
  Petrov u Prahy  15.14 15.15 
  Luka pod Medníkem  15.20 15.20 
  Jílové u Prahy  15.26 15.27 
  Kamenný Přívoz  15.31 15.32 
  Prosečnice  15.34 15.35 
  Krhanice  15.38 15.39 
  Chrást nad Sázavou  15.42 15.42 
  Týnec nad Sázavou  15.45 16.38 
  Pecerady  16.42 16.42 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  16.47 16.47 
  Poříčí nad Sázavou  16.50 16.50 
  Čerčany  16.55  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster