..: Trasa vlaku Os 9012 - JŘ 2018 :..
Os 9012
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   13.35 
  Poříčí nad Sázavou x13.38 13.38 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x13.42 13.42 
  Pecerady x13.46 13.46 
  Týnec nad Sázavou  13.50 14.08 
  Chrást nad Sázavou x14.10 14.10 
  Krhanice x14.14 14.14 
  Prosečnice x14.18 14.18 
  Kamenný Přívoz x14.20 14.20 
  Jílové u Prahy  14.25 14.31 
  Luka pod Medníkem x14.36 14.36 
  Petrov u Prahy x14.41 14.41 
  Petrov-Chlomek x14.44 14.44 
  Davle  14.48 14.49 
  Skochovice x14.55 14.55 
  Vrané nad Vltavou  14.58 15.01 
  Dolní Břežany-Jarov x15.04 15.04 
  Praha-Zbraslav  15.08 15.08 
  Praha-Komořany x15.11 15.11 
  Praha-Modřany zastávka  15.14 15.14 
  Praha-Braník  15.18 15.19 
  Praha-Krč  15.22 15.23 
  Praha-Kačerov  15.25 15.25 
  Praha-Vršovice  15.30 15.31 
  Praha hlavní nádraží  15.35  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster