Os 9011 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 13.25 | ||||
Praha-Vršovice | 13.29 | 13.30 | |||
Praha-Kačerov | 13.34 | 13.34 | |||
Praha-Krč | 13.37 | 13.37 | |||
Praha-Braník | 13.41 | 13.41 | |||
Praha-Modřany zastávka | 13.44 | 13.44 | |||
Praha-Komořany | x | 13.47 | 13.47 | ||
Praha-Zbraslav | 13.50 | 13.50 | |||
Dolní Břežany-Jarov | x | 13.54 | 13.54 | ||
Vrané nad Vltavou | 13.57 | 13.58 | |||
Skochovice | x | 14.01 | 14.01 | ||
Davle | 14.07 | 14.08 | |||
Petrov-Chlomek | x | 14.11 | 14.11 | ||
Petrov u Prahy | x | 14.14 | 14.14 | ||
Luka pod Medníkem | x | 14.19 | 14.19 | ||
Jílové u Prahy | 14.24 | 14.25 | |||
Kamenný Přívoz | x | 14.29 | 14.29 | ||
Prosečnice | x | 14.32 | 14.32 | ||
Krhanice | x | 14.36 | 14.36 | ||
Chrást nad Sázavou | x | 14.40 | 14.40 | ||
Týnec nad Sázavou | 14.42 | 15.09 | |||
Pecerady | x | 15.12 | 15.12 | ||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 15.17 | 15.17 | ||
Poříčí nad Sázavou | x | 15.20 | 15.20 | ||
Čerčany | 15.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster