..: Trasa vlaku Os 9011 - JŘ 2018 :..
Os 9011
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   13.25 
  Praha-Vršovice  13.29 13.30 
  Praha-Kačerov  13.34 13.34 
  Praha-Krč  13.37 13.37 
  Praha-Braník  13.41 13.41 
  Praha-Modřany zastávka  13.44 13.44 
  Praha-Komořany x13.47 13.47 
  Praha-Zbraslav  13.50 13.50 
  Dolní Břežany-Jarov x13.54 13.54 
  Vrané nad Vltavou  13.57 13.58 
  Skochovice x14.01 14.01 
  Davle  14.07 14.08 
  Petrov-Chlomek x14.11 14.11 
  Petrov u Prahy x14.14 14.14 
  Luka pod Medníkem x14.19 14.19 
  Jílové u Prahy  14.24 14.25 
  Kamenný Přívoz x14.29 14.29 
  Prosečnice x14.32 14.32 
  Krhanice x14.36 14.36 
  Chrást nad Sázavou x14.40 14.40 
  Týnec nad Sázavou  14.42 15.09 
  Pecerady x15.12 15.12 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x15.17 15.17 
  Poříčí nad Sázavou x15.20 15.20 
  Čerčany  15.25  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster