Os 9006 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 8.05 | ||||
Poříčí nad Sázavou | x | 8.08 | 8.08 | ||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 8.12 | 8.12 | ||
Pecerady | x | 8.16 | 8.16 | ||
Týnec nad Sázavou | 8.20 | 8.45 | |||
Chrást nad Sázavou | x | 8.47 | 8.47 | ||
Krhanice | x | 8.51 | 8.51 | ||
Prosečnice | x | 8.55 | 8.55 | ||
Kamenný Přívoz | x | 8.58 | 8.58 | ||
Jílové u Prahy | 9.02 | 9.03 | |||
Luka pod Medníkem | x | 9.08 | 9.08 | ||
Petrov u Prahy | x | 9.14 | 9.14 | ||
Petrov-Chlomek | x | 9.17 | 9.17 | ||
Davle | 9.20 | 9.21 | |||
Skochovice | x | 9.27 | 9.27 | ||
Vrané nad Vltavou | 9.30 | 9.31 | |||
Dolní Břežany-Jarov | x | 9.34 | 9.34 | ||
Praha-Zbraslav | 9.38 | 9.38 | |||
Praha-Komořany | x | 9.41 | 9.41 | ||
Praha-Modřany zastávka | 9.44 | 9.44 | |||
Praha-Braník | 9.48 | 9.49 | |||
Praha-Krč | 9.52 | 9.53 | |||
Praha-Kačerov | 9.55 | 9.55 | |||
Praha-Vršovice | 10.00 | 10.01 | |||
Praha hlavní nádraží | 10.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci