..: Trasa vlaku Os 9005 - JŘ 2018 :..
Os 9005
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   8.55 
  Praha-Vršovice  8.59 9.00 
  Praha-Kačerov  9.04 9.04 
  Praha-Krč  9.07 9.07 
  Praha-Braník  9.11 9.11 
  Praha-Modřany zastávka  9.14 9.14 
  Praha-Komořany x9.17 9.17 
  Praha-Zbraslav  9.20 9.20 
  Dolní Břežany-Jarov x9.24 9.24 
  Vrané nad Vltavou  9.27 9.31 
  Skochovice x9.34 9.34 
  Davle  9.40 9.41 
  Petrov-Chlomek x9.44 9.44 
  Petrov u Prahy x9.47 9.47 
  Luka pod Medníkem x9.52 9.52 
  Jílové u Prahy  9.57 9.58 
  Kamenný Přívoz x10.02 10.02 
  Prosečnice x10.05 10.05 
  Krhanice x10.09 10.09 
  Chrást nad Sázavou x10.13 10.13 
  Týnec nad Sázavou  10.15 10.39 
  Pecerady x10.42 10.42 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x10.47 10.47 
  Poříčí nad Sázavou x10.50 10.50 
  Čerčany  10.55  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster