..: Trasa vlaku Os 9001 - JŘ 2018 :..
Os 9001
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   5.55 
  Praha-Vršovice  5.59 6.00 
  Praha-Kačerov  6.04 6.04 
  Praha-Krč  6.07 6.07 
  Praha-Braník  6.11 6.11 
  Praha-Modřany zastávka  6.14 6.14 
  Praha-Komořany x6.17 6.17 
  Praha-Zbraslav  6.20 6.20 
  Dolní Břežany-Jarov x6.24 6.24 
  Vrané nad Vltavou  6.27 6.31 
  Skochovice x6.34 6.34 
  Davle  6.40 6.41 
  Petrov-Chlomek x6.44 6.44 
  Petrov u Prahy x6.47 6.47 
  Luka pod Medníkem x6.52 6.52 
  Jílové u Prahy  6.57 7.12 
  Kamenný Přívoz x7.16 7.16 
  Prosečnice x7.19 7.19 
  Krhanice x7.23 7.23 
  Chrást nad Sázavou x7.26 7.26 
  Týnec nad Sázavou  7.29 7.30 
  Pecerady x7.33 7.33 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x7.38 7.38 
  Poříčí nad Sázavou x7.41 7.41 
  Čerčany  7.46  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster