Rx 896 „Slovácký expres“ | |
Řazení vlaku: 371_n2 + Bmz234 + Bmz232 + 3xBmz234 + Aee140 + Bmz234 + 2xBdpee231 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 4.21 | ||||
Otrokovice | 4.31 | 4.32 | |||
Hulín | 4.40 | 4.41 | |||
Přerov | 4.51 | 4.53 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 5.05 | 5.07 | |||
Červenka | 5.17 | 5.18 | |||
Mohelnice | 5.26 | 5.30 | |||
Zábřeh na Moravě | 5.38 | 5.40 | |||
Česká Třebová | 6.01 | 6.02 | |||
Ústí nad Orlicí | 6.10 | 6.11 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 6.36 | 6.38 | |||
Kolín | 6.58 | 6.59 | |||
Praha-Libeň | 7.29 | 7.30 | |||
Praha hlavní nádraží | 7.36 | 7.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy