Rx 887 „Slovácký expres“ | |
Řazení vlaku: 371_n2 + 2xBdpee231 + Bmz234 + Aee140 + 3xBmz234 + Bmz232 + 4xBmz234 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 8.49 | 8.58 | |||
Praha-Libeň | 9.04 | 9.05 | |||
Kolín | 9.36 | 9.38 | |||
Přelouč | 9.52 | 9.53 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 10.02 | 10.07 | |||
Choceň | 10.24 | 10.25 | |||
Ústí nad Orlicí | 10.37 | 10.41 | |||
Česká Třebová | 10.50 | 10.51 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 11.30 | 11.32 | |||
Přerov | 11.44 | 11.45 | |||
Hulín | 11.54 | 11.55 | |||
Otrokovice | 12.02 | 12.03 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 12.14 | 12.27 | |||
Uherské Hradiště | 12.33 | 12.36 | |||
Uherský Brod | 12.53 | 13.00 | |||
Újezdec u Luhačovic | 13.04 | 13.05 | |||
Luhačovice | 13.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök