Os 8862 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 18.37 | ||||
Praha-Smíchov | 18.43 | 18.44 | |||
Praha-Velká Chuchle | 18.50 | 18.50 | |||
Praha-Radotín | 18.53 | 18.53 | |||
Černošice | 18.58 | 18.58 | |||
Černošice-Mokropsy | 19.00 | 19.00 | |||
Všenory | 19.03 | 19.03 | |||
Dobřichovice | 19.05 | 19.06 | |||
Řevnice | 19.10 | 19.10 | |||
Zadní Třebaň | 19.13 | 19.13 | |||
Karlštejn | 19.17 | 19.18 | |||
Srbsko | 19.21 | 19.21 | |||
Beroun | 19.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster