Os 8842 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 13.19 | 13.37 | |||
Praha-Smíchov | 13.43 | 13.44 | |||
Praha-Velká Chuchle | 13.50 | 13.50 | |||
Praha-Radotín | 13.53 | 13.53 | |||
Černošice | 13.58 | 13.58 | |||
Černošice-Mokropsy | 14.00 | 14.00 | |||
Všenory | 14.03 | 14.03 | |||
Dobřichovice | 14.05 | 14.06 | |||
Řevnice | 14.10 | 14.10 | |||
Zadní Třebaň | 14.13 | 14.13 | |||
Karlštejn | 14.17 | 14.18 | |||
Srbsko | 14.21 | 14.21 | |||
Beroun | 14.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster