Rx 883 „Slovácký expres“ | |
Řazení vlaku: 371_n2 + 2xBdpee231 + Bmz234 + Aee140 + 2xBmz234 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 5.44 | ||||
Pardubice hlavní nádraží | 6.00 | 6.07 | |||
Choceň | 6.24 | 6.25 | |||
Ústí nad Orlicí | 6.37 | 6.41 | |||
Česká Třebová | 6.50 | 6.51 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 7.30 | 7.32 | |||
Přerov | 7.44 | 7.45 | |||
Hulín | 7.54 | 7.55 | |||
Otrokovice | 8.02 | 8.03 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 8.14 | 8.27 | |||
Uherské Hradiště | 8.33 | 8.36 | |||
Uherský Brod | 8.53 | 9.00 | |||
Újezdec u Luhačovic | 9.04 | 9.05 | |||
Luhačovice | 9.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci