Os 8806 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 4.26 | 4.37 | |||
Praha-Smíchov | 4.43 | 4.44 | |||
Praha-Velká Chuchle | 4.50 | 4.50 | |||
Praha-Radotín | 4.53 | 4.53 | |||
Černošice | 4.58 | 4.58 | |||
Černošice-Mokropsy | 5.00 | 5.00 | |||
Všenory | 5.03 | 5.03 | |||
Dobřichovice | 5.05 | 5.06 | |||
Řevnice | 5.10 | 5.10 | |||
Zadní Třebaň | 5.13 | 5.13 | |||
Karlštejn | 5.17 | 5.18 | |||
Srbsko | 5.21 | 5.21 | |||
Beroun | 5.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster