Os 8768 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 18.40 | ||||
Hamry nad Sázavou | x | 18.43 | 18.43 | ||
Sázava u Žďáru | 18.46 | 18.47 | |||
Nížkov | x | 18.50 | 18.50 | ||
Ronov nad Sázavou | x | 18.52 | 18.52 | ||
Přibyslav | 18.55 | 18.56 | |||
Přibyslav zastávka | x | 18.58 | 18.58 | ||
Stříbrné Hory | x | 19.01 | 19.01 | ||
Pohled | 19.03 | 19.04 | |||
Pohledští Dvořáci | x | 19.07 | 19.07 | ||
Havlíčkův Brod | 19.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci