Os 8765 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 19.05 | ||||
Pohledští Dvořáci | x | 19.09 | 19.09 | ||
Pohled | 19.12 | 19.13 | |||
Stříbrné Hory | x | 19.15 | 19.15 | ||
Přibyslav zastávka | x | 19.18 | 19.18 | ||
Přibyslav | 19.20 | 19.21 | |||
Ronov nad Sázavou | x | 19.24 | 19.24 | ||
Nížkov | x | 19.26 | 19.26 | ||
Sázava u Žďáru | 19.30 | 19.31 | |||
Hamry nad Sázavou | x | 19.34 | 19.34 | ||
Žďár nad Sázavou | 19.38 | 19.39 | |||
Veselíčko | 19.46 | 19.46 | |||
Radňovice | x | 19.51 | 19.51 | ||
Nové Město na Moravě zastávka | 19.55 | 19.56 | |||
Nové Město na Moravě | 19.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci