Os 8757 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 15.10 | ||||
Pohledští Dvořáci | x | 15.14 | 15.14 | ||
Pohled | 15.17 | 15.18 | |||
Stříbrné Hory | 15.20 | 15.21 | |||
Přibyslav zastávka | 15.24 | 15.24 | |||
Přibyslav | 15.26 | 15.27 | |||
Ronov nad Sázavou | 15.30 | 15.30 | |||
Nížkov | 15.32 | 15.33 | |||
Sázava u Žďáru | 15.37 | 15.38 | |||
Hamry nad Sázavou | 15.41 | 15.42 | |||
Žďár nad Sázavou | 15.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci