Rx 874 „Rudolf Těsnohlídek“ | |
Řazení vlaku: 661 + 662 + 660 + 661 + 662 + 064 + 662 + 660 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 5.00 | ||||
Blansko | 5.19 | 5.20 | |||
Skalice nad Svitavou | 5.29 | 5.30 | |||
Letovice | 5.37 | 5.39 | |||
Březová nad Svitavou | 5.45 | 5.46 | |||
Svitavy | 5.57 | 6.01 | |||
Česká Třebová | 6.11 | 6.14 | |||
Ústí nad Orlicí | 6.22 | 6.23 | |||
Choceň | 6.35 | 6.38 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 6.56 | 7.01 | |||
Přelouč | 7.09 | 7.10 | |||
Kolín | 7.24 | 7.26 | |||
Praha-Libeň | 7.57 | 7.58 | |||
Praha hlavní nádraží | 8.04 | 8.21 | |||
Praha-Smíchov | 8.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy