Os 8720 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Velenice | 19.21 | ||||
Nová Ves nad Lužnicí | 19.26 | 19.26 | |||
Dvory nad Lužnicí | x | 19.31 | 19.31 | ||
Hrdlořezy | x | 19.33 | 19.33 | ||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | x | 19.36 | 19.36 | ||
Suchdol nad Lužnicí | 19.38 | 19.39 | |||
Majdalena | 19.44 | 19.45 | |||
Majdalena zastávka | x | 19.48 | 19.48 | ||
Třeboň lázně | x | 19.54 | 19.54 | ||
Třeboň | 19.56 | 20.00 | |||
Lužnice | x | 20.04 | 20.04 | ||
Lomnice nad Lužnicí | 20.08 | 20.09 | |||
Frahelž | x | 20.12 | 20.12 | ||
Vlkov nad Lužnicí | x | 20.16 | 20.16 | ||
Veselí nad Lužnicí | 20.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia