..: Trasa vlaku Os 8720 - JŘ 2018 :..
Os 8720
Řazení vlaku: 842 + Bdtn757  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  České Velenice   19.21 
  Nová Ves nad Lužnicí  19.26 19.26 
  Dvory nad Lužnicí x19.31 19.31 
  Hrdlořezy x19.33 19.33 
  Suchdol nad Lužnicí zastávka x19.36 19.36 
  Suchdol nad Lužnicí  19.38 19.39 
  Majdalena  19.44 19.45 
  Majdalena zastávka x19.48 19.48 
  Třeboň lázně x19.54 19.54 
  Třeboň  19.56 20.00 
  Lužnice Neobsazená zastávka x20.04 20.04 
  Lomnice nad Lužnicí  20.08 20.09 
  Frahelž x20.12 20.12 
  Vlkov nad Lužnicí x20.16 20.16 
  Veselí nad Lužnicí  20.21  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster