..: Trasa vlaku  8716 - JŘ 2018 :..
Vlak 8716 nemá zatím zpracované řazení

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  České Velenice   15.21 
  Nová Ves nad Lužnicí  15.26 15.26 
  Dvory nad Lužnicí x15.31 15.31 
  Hrdlořezy x15.33 15.33 
  Suchdol nad Lužnicí zastávka x15.36 15.36 
  Suchdol nad Lužnicí  15.38 15.39 
  Majdalena  15.44 15.45 
  Majdalena zastávka x15.48 15.48 
  Třeboň lázně x15.54 15.54 
  Třeboň  15.56 16.00 
  Lužnice Neobsazená zastávka x16.04 16.04 
  Lomnice nad Lužnicí  16.08 16.09 
  Frahelž x16.12 16.12 
  Vlkov nad Lužnicí x16.16 16.16 
  Veselí nad Lužnicí  16.21  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster