..: Trasa vlaku Os 8711 - JŘ 2018 :..
Os 8711
Řazení vlaku: 842 + Bdtn757  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Veselí nad Lužnicí   13.37 
  Vlkov nad Lužnicí x13.41 13.41 
  Frahelž x13.45 13.45 
  Lomnice nad Lužnicí  13.49 13.49 
  Lužnice Neobsazená zastávka x13.54 13.54 
  Třeboň  13.58 13.59 
  Třeboň lázně x14.02 14.02 
  Majdalena zastávka x14.09 14.09 
  Majdalena  14.11 14.12 
  Suchdol nad Lužnicí  14.17 14.18 
  Suchdol nad Lužnicí zastávka x14.20 14.20 
  Hrdlořezy x14.22 14.22 
  Dvory nad Lužnicí x14.25 14.25 
  Nová Ves nad Lužnicí  14.30 14.31 
  České Velenice  14.36  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster