..: Trasa vlaku Os 8709 - JŘ 2018 :..
Os 8709
Řazení vlaku: 842 + Bdtn757  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Veselí nad Lužnicí   11.37 
  Vlkov nad Lužnicí x11.41 11.41 
  Frahelž x11.45 11.45 
  Lomnice nad Lužnicí  11.49 11.49 
  Lužnice Neobsazená zastávka x11.54 11.54 
  Třeboň  11.58 11.59 
  Třeboň lázně x12.02 12.02 
  Majdalena zastávka x12.09 12.09 
  Majdalena  12.11 12.12 
  Suchdol nad Lužnicí  12.17 12.18 
  Suchdol nad Lužnicí zastávka x12.20 12.20 
  Hrdlořezy x12.22 12.22 
  Dvory nad Lužnicí x12.25 12.25 
  Nová Ves nad Lužnicí  12.30 12.31 
  České Velenice  12.36  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster