..: Trasa vlaku Os 8708 - JŘ 2018 :..
Os 8708
Řazení vlaku: 842 + Bdtn757  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  České Velenice   7.16 
  Nová Ves nad Lužnicí  7.21 7.23 
  Dvory nad Lužnicí x7.27 7.27 
  Hrdlořezy x7.30 7.30 
  Suchdol nad Lužnicí zastávka x7.32 7.32 
  Suchdol nad Lužnicí  7.34 7.35 
  Majdalena  7.41 7.42 
  Majdalena zastávka x7.44 7.44 
  Třeboň lázně x7.51 7.51 
  Třeboň  7.53 7.59 
  Lužnice Neobsazená zastávka x8.03 8.03 
  Lomnice nad Lužnicí  8.07 8.08 
  Frahelž x8.11 8.11 
  Vlkov nad Lužnicí x8.15 8.15 
  Veselí nad Lužnicí  8.20  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster