Os 8707 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 9.37 | ||||
Vlkov nad Lužnicí | x | 9.41 | 9.41 | ||
Frahelž | x | 9.45 | 9.45 | ||
Lomnice nad Lužnicí | 9.49 | 9.49 | |||
Lužnice | x | 9.54 | 9.54 | ||
Třeboň | 9.58 | 9.59 | |||
Třeboň lázně | x | 10.02 | 10.02 | ||
Majdalena zastávka | x | 10.09 | 10.09 | ||
Majdalena | 10.11 | 10.12 | |||
Suchdol nad Lužnicí | 10.17 | 10.18 | |||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | x | 10.20 | 10.20 | ||
Hrdlořezy | x | 10.22 | 10.22 | ||
Dvory nad Lužnicí | x | 10.25 | 10.25 | ||
Nová Ves nad Lužnicí | 10.30 | 10.31 | |||
České Velenice | 10.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster