Os 8653 | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 6.08 | ||||
Kolín dílny | 6.10 | 6.10 | |||
Starý Kolín | 6.14 | 6.14 | |||
Záboří nad Labem | 6.18 | 6.19 | |||
Týnec nad Labem | 6.20 | 6.21 | |||
Kojice | 6.23 | 6.23 | |||
Chvaletice | 6.25 | 6.26 | |||
Řečany nad Labem | 6.30 | 6.32 | |||
Lhota pod Přeloučí | 6.35 | 6.35 | |||
Přelouč | 6.39 | 6.45 | |||
Valy u Přelouče | 6.48 | 6.48 | |||
Pardubice-Svítkov | 6.53 | 6.54 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 6.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci