Os 8556 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mělník | 15.05 | ||||
Velký Borek | x | 15.08 | 15.08 | ||
Mělnická Vrutice | x | 15.11 | 15.11 | ||
Hleďsebe | x | 15.17 | 15.17 | ||
Lhotka u Mělníka zastávka | x | 15.20 | 15.20 | ||
Lhotka u Mělníka | x | 15.23 | 15.23 | ||
Nebužely | x | 15.30 | 15.30 | ||
Živonín | x | 15.34 | 15.34 | ||
Kanina | x | 15.38 | 15.38 | ||
Mšeno | 15.44 | 15.46 | |||
Skramouš | x | 15.51 | 15.51 | ||
Vrátno | x | 15.55 | 15.55 | ||
Trnová | x | 15.59 | 15.59 | ||
Sudoměř u Mladé Boleslavi | x | 16.02 | 16.02 | ||
Skalsko | x | 16.04 | 16.04 | ||
Katusice | 16.10 | 16.12 | |||
Líny | x | 16.16 | 16.16 | ||
Bukovno | x | 16.19 | 16.19 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 16.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci