Os 8544 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 18.40 | ||||
Mladá Boleslav město | 18.46 | 18.48 | |||
Řepov | x | 18.51 | 18.51 | ||
Kolomuty | x | 18.54 | 18.54 | ||
Březno u Mladé Boleslavi | x | 18.57 | 18.57 | ||
Dlouhá Lhota | x | 19.01 | 19.01 | ||
Bechov | x | 19.06 | 19.06 | ||
Rohatsko | x | 19.09 | 19.09 | ||
Dolní Bousov | 19.13 | 19.15 | |||
Sobotka | 19.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci