Os 8316 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 21.30 | ||||
Řípec | x | 21.33 | 21.33 | ||
Doňov | 21.39 | 21.39 | |||
Kardašova Řečice | 21.46 | 21.46 | |||
Mnich | x | 21.49 | 21.49 | ||
Děbolín | x | 21.57 | 21.57 | ||
Jindřichův Hradec | 22.02 | 22.37 | |||
Rodvínov | x | 22.43 | 22.43 | ||
Jarošov nad Nežárkou | 22.47 | 22.48 | |||
Bednárec | x | 22.51 | 22.51 | ||
Bednáreček | x | 22.57 | 22.57 | ||
Popelín | 23.00 | 23.01 | |||
Počátky-Žirovnice | 23.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster