Os 8311 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Počátky-Žirovnice | 15.15 | ||||
Popelín | 15.18 | 15.19 | |||
Bednáreček | x | 15.22 | 15.22 | ||
Bednárec | x | 15.32 | 15.32 | ||
Jarošov nad Nežárkou | 15.35 | 15.36 | |||
Rodvínov | x | 15.39 | 15.39 | ||
Jindřichův Hradec | 15.46 | 15.53 | |||
Děbolín | x | 15.58 | 15.58 | ||
Mnich | x | 16.05 | 16.05 | ||
Kardašova Řečice | 16.08 | 16.09 | |||
Doňov | 16.15 | 16.16 | |||
Řípec | x | 16.22 | 16.22 | ||
Veselí nad Lužnicí | 16.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy