Os 8213 | |
Řazení vlaku: 242_n2 + 2xB249 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 16.09 | ||||
Tábor-Čápův Dvůr | x | 16.11 | 16.11 | ||
Sezimovo Ústí | x | 16.13 | 16.13 | ||
Planá nad Lužnicí | 16.16 | 16.17 | |||
Doubí u Tábora | x | 16.20 | 16.20 | ||
Roudná | 16.23 | 16.23 | |||
Soběslav | 16.28 | 16.29 | |||
Řípec-Dráchov | x | 16.32 | 16.32 | ||
Veselí nad Lužnicí | 16.35 | 16.40 | |||
Veselí nad Lužnicí zastávka | x | 16.42 | 16.42 | ||
Horusice | x | 16.45 | 16.45 | ||
Dynín | 16.48 | 16.48 | |||
Neplachov | x | 16.53 | 16.53 | ||
Ševětín | 16.57 | 16.58 | |||
Chotýčany | 17.02 | 17.02 | |||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 17.10 | 17.11 | |||
Hosín | x | 17.14 | 17.14 | ||
Hrdějovice | x | 17.16 | 17.16 | ||
České Budějovice severní zastávka | x | 17.19 | 17.19 | ||
České Budějovice | 17.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster