Os 7611 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žihle | 8.34 | ||||
Potvorov | x | 8.38 | 8.38 | ||
Mladotice | 8.44 | 8.47 | |||
Mladotice zastávka | x | 8.50 | 8.50 | ||
Horní Hradiště | x | 8.54 | 8.54 | ||
Plasy | 8.57 | 9.01 | |||
Kaznějov | 9.07 | 9.08 | |||
Horní Bříza | 9.17 | 9.17 | |||
Horní Bříza zastávka | 9.20 | 9.21 | |||
Třemošná u Plzně | 9.26 | 9.27 | |||
Plzeň-Orlík | x | 9.29 | 9.29 | ||
Plzeň-Bolevec | 9.32 | 9.32 | |||
Plzeň-Bílá Hora | 9.35 | 9.36 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 9.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster