Os 7549 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Železná Ruda-Alžbětín | 14.01 | ||||
Železná Ruda centrum | 14.05 | 14.05 | |||
Železná Ruda město | 14.07 | 14.08 | |||
Špičák | 14.12 | 14.13 | |||
Hojsova Stráž-Brčálník | 14.17 | 14.18 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 14.23 | 14.24 | |||
Zelená Lhota | 14.33 | 14.34 | |||
Dešenice | 14.41 | 14.41 | |||
Nýrsko | 14.46 | 14.51 | |||
Petrovice nad Úhlavou | 14.54 | 14.54 | |||
Janovice nad Úhlavou | 14.58 | 15.01 | |||
Bezděkov u Klatov | 15.05 | 15.06 | |||
Klatovy | 15.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy