R 752 „Křivoklát“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + ABpee347 + Bbdgmee236 + Bee238 + Bdtee276 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 20.55 | 21.03 | |||
Praha-Smíchov | 21.09 | 21.10 | |||
Beroun | 21.40 | 21.41 | |||
Zdice | 21.51 | 21.52 | |||
Hořovice | 21.59 | 22.01 | |||
Kařez | 22.09 | 22.10 | |||
Rokycany | 22.21 | 22.26 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 22.45 | 22.50 | |||
Plzeň zastávka | 22.52 | 22.53 | |||
Dobřany | 23.05 | 23.06 | |||
Chlumčany u Dobřan | 23.10 | 23.11 | |||
Přeštice | 23.17 | 23.18 | |||
Lužany | 23.22 | 23.22 | |||
Borovy | 23.25 | 23.25 | |||
Švihov u Klatov | 23.31 | 23.32 | |||
Klatovy | 23.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci