Os 7519 | |
Řazení vlaku: 242_n2 + B249 + 2xBdt279 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 12.45 | ||||
Točník | 12.49 | 12.49 | |||
Dehtín | 12.53 | 12.53 | |||
Švihov u Klatov | 12.56 | 12.57 | |||
Červené Poříčí | 13.00 | 13.01 | |||
Borovy | 13.05 | 13.05 | |||
Lužany | 13.08 | 13.08 | |||
Přeštice | 13.12 | 13.13 | |||
Přeštice-Zastávka | 13.16 | 13.17 | |||
Chlumčany u Dobřan | 13.20 | 13.21 | |||
Dobřany | 13.25 | 13.27 | |||
Plzeň-Doudlevce | 13.38 | 13.39 | |||
Plzeň zastávka | 13.41 | 13.42 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 13.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia