Os 7503 | |
Řazení vlaku: 754_n2 + 2xBdt279 + BDs450 + Ds952 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Železná Ruda-Alžbětín | 17.29 | ||||
Železná Ruda centrum | 17.33 | 17.34 | |||
Železná Ruda město | 17.36 | 17.38 | |||
Špičák | 17.42 | 17.44 | |||
Hojsova Stráž-Brčálník | 17.48 | 17.49 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 17.54 | 17.55 | |||
Zelená Lhota | 18.04 | 18.05 | |||
Dešenice | 18.12 | 18.12 | |||
Nýrsko | 18.16 | 18.17 | |||
Petrovice nad Úhlavou | 18.21 | 18.21 | |||
Janovice nad Úhlavou | 18.26 | 18.27 | |||
Bezděkov u Klatov | 18.31 | 18.32 | |||
Klatovy | 18.36 | 18.45 | |||
Točník | 18.49 | 18.49 | |||
Dehtín | 18.53 | 18.53 | |||
Švihov u Klatov | 18.56 | 18.57 | |||
Červené Poříčí | 19.00 | 19.01 | |||
Borovy | 19.05 | 19.05 | |||
Lužany | 19.08 | 19.08 | |||
Přeštice | 19.12 | 19.13 | |||
Přeštice-Zastávka | 19.16 | 19.17 | |||
Chlumčany u Dobřan | 19.20 | 19.21 | |||
Dobřany | 19.25 | 19.27 | |||
Dobřany zastávka | 19.30 | 19.30 | |||
Plzeň-Valcha | 19.34 | 19.34 | |||
Plzeň-Doudlevce | 19.38 | 19.39 | |||
Plzeň zastávka | 19.41 | 19.42 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 19.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia