Os 7227 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Planá u Mariánských Lázní | 20.58 | ||||
Lom u Tachova | x | 21.09 | 21.09 | ||
Tachov-Bíletín | x | 21.13 | 21.13 | ||
Tachov | 21.17 | 21.20 | |||
Tachov zastávka | x | 21.25 | 21.25 | ||
Malý Rapotín | x | 21.28 | 21.28 | ||
Pernolec | x | 21.32 | 21.32 | ||
Staré Sedliště | 21.38 | 21.39 | |||
Doly | x | 21.42 | 21.42 | ||
Bor | 21.47 | 21.48 | |||
Bor zastávka | x | 21.53 | 21.53 | ||
Stráž u Tachova | 21.58 | 21.58 | |||
Borek u Tachova | x | 22.03 | 22.03 | ||
Dubec | x | 22.07 | 22.07 | ||
Třemešné pod Přimdou | 22.10 | 22.11 | |||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 22.18 | 22.18 | |||
Bělá nad Radbuzou | 22.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia