Os 7225 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tachov | 15.29 | ||||
Tachov zastávka | x | 15.34 | 15.34 | ||
Malý Rapotín | x | 15.36 | 15.36 | ||
Staré Sedliště | 15.46 | 15.47 | |||
Doly | x | 15.50 | 15.50 | ||
Bor | 15.55 | 16.06 | |||
Bor zastávka | x | 16.10 | 16.10 | ||
Stráž u Tachova | 16.15 | 16.16 | |||
Borek u Tachova | x | 16.21 | 16.21 | ||
Dubec | x | 16.25 | 16.25 | ||
Třemešné pod Přimdou | 16.29 | 16.30 | |||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 16.36 | 16.37 | |||
Bělá nad Radbuzou | 16.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster