Os 7165 | |
Řazení vlaku: 814 + BDtax782 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 13.17 | ||||
Dlouhá Třebová | 13.22 | 13.23 | |||
Ústí nad Orlicí město | 13.27 | 13.27 | |||
Ústí nad Orlicí | 13.30 | 13.41 | |||
Dolní Libchavy | 13.44 | 13.44 | |||
Dolní Dobrouč | 13.51 | 13.51 | |||
Letohrad | 13.55 | 14.02 | |||
Verměřovice | x | 14.08 | 14.08 | ||
Jablonné nad Orlicí | 14.12 | 14.14 | |||
Jamné nad Orlicí | x | 14.16 | 14.16 | ||
Těchonín | 14.21 | 14.21 | |||
Mladkov | x | 14.26 | 14.26 | ||
Lichkov | 14.30 | 14.34 | |||
Dolní Lipka | 14.40 | 14.42 | |||
Králíky zastávka | x | 14.45 | 14.45 | ||
Králíky | 14.49 | 14.51 | |||
Dolní Orlice | x | 14.54 | 14.54 | ||
Červená Voda | 14.58 | 15.00 | |||
Červená Voda-Pod rozhlednou | x | 15.02 | 15.02 | ||
Moravský Karlov | 15.04 | 15.04 | |||
Bílá Voda | x | 15.06 | 15.06 | ||
Mlýnický Dvůr | x | 15.09 | 15.09 | ||
Heroltice | x | 15.12 | 15.12 | ||
Štíty | 15.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci