Os 7158 | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lichkov | 7.26 | ||||
Mladkov | 7.29 | 7.29 | |||
Těchonín | 7.34 | 7.34 | |||
Jamné nad Orlicí | 7.39 | 7.39 | |||
Jablonné nad Orlicí | 7.42 | 7.43 | |||
Verměřovice | 7.47 | 7.47 | |||
Letohrad | 7.53 | 8.01 | |||
Dolní Dobrouč | 8.04 | 8.05 | |||
Hnátnice | 8.06 | 8.07 | |||
Lanšperk | 8.09 | 8.10 | |||
Černovír | 8.12 | 8.12 | |||
Dolní Libchavy | 8.15 | 8.15 | |||
Ústí nad Orlicí | 8.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci