Os 7141 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn757 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 3.27 | ||||
Jablonné nad Orlicí | 3.37 | 3.38 | |||
Lichkov | 3.50 | 3.51 | |||
Dolní Lipka | 3.56 | 3.58 | |||
Králíky zastávka | 4.01 | 4.01 | |||
Králíky | 4.04 | 4.06 | |||
Červená Voda | 4.13 | 4.15 | |||
Moravský Karlov | 4.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök