Os 7027 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 11.21 | ||||
Tršnice | 11.26 | 11.26 | |||
Nebanice | x | 11.31 | 11.31 | ||
Kynšperk nad Ohří | 11.34 | 11.35 | |||
Dasnice | 11.40 | 11.41 | |||
Hlavno | x | 11.45 | 11.45 | ||
Citice | 11.47 | 11.47 | |||
Sokolov | 11.50 | 11.52 | |||
Královské Poříčí | x | 11.54 | 11.54 | ||
Nové Sedlo u Lokte | 12.00 | 12.00 | |||
Chodov | 12.04 | 12.05 | |||
Karlovy Vary-Dvory | x | 12.11 | 12.11 | ||
Karlovy Vary | 12.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök