..: Trasa vlaku Os 7027 - JŘ 2018 :..
Os 7027
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Cheb   11.21 
  Tršnice  11.26 11.26 
  Nebanice Neobsazená zastávka x11.31 11.31 
  Kynšperk nad Ohří  11.34 11.35 
  Dasnice  11.40 11.41 
  Hlavno Neobsazená zastávka x11.45 11.45 
  Citice  11.47 11.47 
  Sokolov  11.50 11.52 
  Královské Poříčí Neobsazená zastávka x11.54 11.54 
  Nové Sedlo u Lokte  12.00 12.00 
  Chodov  12.04 12.05 
  Karlovy Vary-Dvory x12.11 12.11 
  Karlovy Vary  12.16  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster