Os 7021 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + AB349 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 4.25 | ||||
Tršnice | 4.30 | 4.30 | |||
Nebanice | x | 4.35 | 4.36 | ||
Kynšperk nad Ohří | 4.39 | 4.40 | |||
Dasnice | 4.45 | 4.45 | |||
Hlavno | x | 4.49 | 4.50 | ||
Citice | 4.52 | 4.52 | |||
Sokolov | 4.55 | 4.56 | |||
Královské Poříčí | x | 4.59 | 4.59 | ||
Nové Sedlo u Lokte | 5.05 | 5.05 | |||
Chodov | 5.09 | 5.10 | |||
Karlovy Vary-Dvory | x | 5.15 | 5.16 | ||
Karlovy Vary | 5.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia