..: Trasa vlaku Os 7021 - JŘ 2018 :..
Os 7021
Řazení vlaku: 362_n2 + AB349 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Cheb   4.25 
  Tršnice  4.30 4.30 
  Nebanice Neobsazená zastávka x4.35 4.36 
  Kynšperk nad Ohří  4.39 4.40 
  Dasnice  4.45 4.45 
  Hlavno Neobsazená zastávka x4.49 4.50 
  Citice  4.52 4.52 
  Sokolov  4.55 4.56 
  Královské Poříčí Neobsazená zastávka x4.59 4.59 
  Nové Sedlo u Lokte  5.05 5.05 
  Chodov  5.09 5.10 
  Karlovy Vary-Dvory x5.15 5.16 
  Karlovy Vary  5.21  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster