..: Trasa vlaku Os 7010 - JŘ 2018 :..
Os 7010
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Chomutov   18.53 
  Málkov x18.58 18.58 
  Kadaň-Prunéřov  19.04 19.05 
  Klášterec nad Ohří  19.10 19.21 
  Kotvina Neobsazená zastávka x19.25 19.25 
  Perštejn  19.28 19.29 
  Boč Neobsazená zastávka x19.32 19.32 
  Stráž nad Ohří  19.36 19.37 
  Vojkovice nad Ohří  19.42 19.43 
  Ostrov nad Ohří  19.49 19.50 
  Hájek Neobsazená zastávka x19.57 19.57 
  Dalovice Neobsazená zastávka x20.02 20.02 
  Karlovy Vary  20.05 20.07 
  Karlovy Vary-Dvory x20.12 20.12 
  Chodov  20.17 20.18 
  Nové Sedlo u Lokte  20.22 20.23 
  Královské Poříčí Neobsazená zastávka x20.28 20.28 
  Sokolov  20.31 20.34 
  Citice  20.37 20.38 
  Hlavno Neobsazená zastávka x20.40 20.40 
  Dasnice  20.44 20.44 
  Kynšperk nad Ohří  20.49 20.50 
  Nebanice Neobsazená zastávka x20.53 20.53 
  Tršnice  20.58 20.59 
  Cheb  21.05  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster