R 692 | |
Řazení vlaku: 162_n2 + 4xB249 + BDs449 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 6.48 | 6.51 | |||
Praha-Holešovice | 6.59 | 7.00 | |||
Praha-Podbaba | 7.03 | 7.04 | |||
Kralupy nad Vltavou | 7.19 | 7.20 | |||
Hněvice | 7.36 | 7.37 | |||
Roudnice nad Labem | 7.43 | 7.44 | |||
Bohušovice nad Ohří | 7.51 | 7.52 | |||
Lovosice | 7.57 | 7.59 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 8.15 | 8.17 | |||
Děčín hlavní nádraží | 8.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia