Os 6908 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 9.36 | ||||
Praha-Holešovice | 9.44 | 9.46 | |||
Praha-Podbaba | 9.49 | 9.49 | |||
Praha-Sedlec | 9.52 | 9.52 | |||
Roztoky u Prahy | 9.56 | 9.56 | |||
Roztoky-Žalov | 9.59 | 9.59 | |||
Úholičky | 10.01 | 10.01 | |||
Řež | 10.03 | 10.03 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 10.05 | 10.05 | |||
Libčice nad Vltavou | 10.07 | 10.07 | |||
Dolany nad Vltavou | 10.11 | 10.11 | |||
Kralupy nad Vltavou | 10.15 | 10.18 | |||
Nelahozeves zámek | 10.21 | 10.21 | |||
Nelahozeves | 10.24 | 10.24 | |||
Nové Ouholice | 10.26 | 10.26 | |||
Mlčechvosty | 10.29 | 10.29 | |||
Vraňany | 10.31 | 10.31 | |||
Cítov | 10.35 | 10.35 | |||
Dolní Beřkovice | 10.38 | 10.38 | |||
Horní Počaply | 10.42 | 10.42 | |||
Hněvice | 10.46 | 10.55 | |||
Záluží | 10.58 | 10.58 | |||
Dobříň | 11.01 | 11.01 | |||
Roudnice nad Labem | 11.04 | 11.06 | |||
Hrobce | 11.09 | 11.09 | |||
Oleško | 11.12 | 11.12 | |||
Hrdly | 11.14 | 11.14 | |||
Bohušovice nad Ohří | 11.17 | 11.17 | |||
Nové Kopisty | 11.19 | 11.19 | |||
Lukavec | 11.21 | 11.21 | |||
Lovosice | 11.25 | 11.30 | |||
Lovosice město | 11.32 | 11.32 | |||
Malé Žernoseky | 11.34 | 11.34 | |||
Litochovice nad Labem | 11.38 | 11.38 | |||
Prackovice nad Labem | 11.40 | 11.40 | |||
Dolní Zálezly | 11.43 | 11.43 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 11.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci