Os 6907 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 6.02 | ||||
Dolní Zálezly | 6.09 | 6.09 | |||
Prackovice nad Labem | 6.12 | 6.12 | |||
Litochovice nad Labem | 6.14 | 6.14 | |||
Malé Žernoseky | 6.17 | 6.17 | |||
Lovosice město | 6.19 | 6.19 | |||
Lovosice | 6.23 | 6.30 | |||
Lukavec | 6.33 | 6.33 | |||
Nové Kopisty | 6.35 | 6.35 | |||
Bohušovice nad Ohří | 6.37 | 6.37 | |||
Hrdly | 6.39 | 6.39 | |||
Oleško | 6.41 | 6.41 | |||
Hrobce | 6.44 | 6.44 | |||
Roudnice nad Labem | 6.49 | 6.50 | |||
Dobříň | 6.52 | 6.52 | |||
Záluží | 6.54 | 6.54 | |||
Hněvice | 6.57 | 7.03 | |||
Horní Počaply | 7.06 | 7.06 | |||
Dolní Beřkovice | 7.10 | 7.10 | |||
Cítov | 7.13 | 7.13 | |||
Vraňany | 7.17 | 7.17 | |||
Mlčechvosty | 7.20 | 7.20 | |||
Nové Ouholice | 7.23 | 7.23 | |||
Nelahozeves | 7.25 | 7.25 | |||
Nelahozeves zámek | 7.28 | 7.28 | |||
Kralupy nad Vltavou | 7.33 | 7.42 | |||
Dolany nad Vltavou | 7.45 | 7.45 | |||
Libčice nad Vltavou | 7.49 | 7.49 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 7.51 | 7.51 | |||
Řež | 7.53 | 7.53 | |||
Úholičky | 7.55 | 7.55 | |||
Roztoky-Žalov | 7.57 | 7.57 | |||
Roztoky u Prahy | 8.01 | 8.01 | |||
Praha-Sedlec | 8.04 | 8.04 | |||
Praha-Podbaba | 8.07 | 8.07 | |||
Praha-Holešovice | 8.11 | 8.12 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 8.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci