Os 6904 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Libeň | 5.49 | 5.53 | |||
Praha-Holešovice | 5.58 | 5.59 | |||
Praha-Podbaba | 6.02 | 6.02 | |||
Roztoky u Prahy | 6.08 | 6.08 | |||
Kralupy nad Vltavou | 6.20 | 6.27 | |||
Nelahozeves zámek | 6.30 | 6.30 | |||
Nelahozeves | 6.33 | 6.33 | |||
Nové Ouholice | 6.35 | 6.35 | |||
Mlčechvosty | 6.38 | 6.38 | |||
Vraňany | 6.40 | 6.40 | |||
Cítov | 6.44 | 6.44 | |||
Dolní Beřkovice | 6.47 | 6.47 | |||
Horní Počaply | 6.51 | 6.51 | |||
Hněvice | 6.55 | 6.55 | |||
Záluží | 6.58 | 6.58 | |||
Dobříň | 7.01 | 7.01 | |||
Roudnice nad Labem | 7.04 | 7.06 | |||
Hrobce | 7.09 | 7.09 | |||
Oleško | 7.12 | 7.12 | |||
Hrdly | 7.14 | 7.14 | |||
Bohušovice nad Ohří | 7.17 | 7.17 | |||
Nové Kopisty | 7.19 | 7.19 | |||
Lukavec | 7.21 | 7.21 | |||
Lovosice | 7.25 | 7.30 | |||
Lovosice město | 7.32 | 7.32 | |||
Malé Žernoseky | 7.34 | 7.34 | |||
Litochovice nad Labem | 7.38 | 7.38 | |||
Prackovice nad Labem | 7.40 | 7.40 | |||
Dolní Zálezly | 7.43 | 7.43 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 7.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci